دسته بندی موضوعی اخبار

آخرین اخبار

مهار آتش سوزی گسترده در انبار لاستیك و لوازم خودرو

آتش سوزی انبار لاستیک و لوازم خودرو واقع در خلازیل با تلاش نیروهای دو ایستگاه آتش نشانی مهار و کاملا خاموش شد.

کد : 15074
تاریخ انتشار : سه شنبه 20 تير 1396
print
نظرات : 0
بازدید : 51

وقتی کارگران متوجه بروز آتش سوزی در یک انبار بزرگ لوازم خودرو شدند با سامانه 125 تماس گرفته و درخواست کمک کردند که با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاههای 81 و 35 ساعت 16:28 روز گذشته به بزرگراه شهید کاظمی، محله خلازیل جنوبی رهسپار شدند.

امیر اصلان عزیزی رئیس ایستگاه 81 آتش نشانی در مورد این حادثه بیان کرد : در قسمتی از یک انبار رو باز که مساحت آن به 150 مترمربع می رسید، مقدار زیادی لاستیك و لوازم انواع خودرو درآن نگه داری می شد که عصر دیروز به دلایلی نامشخص آتش گرفت.

وی با اعلام این که تلاش کارگران برای مهار شعله های آتش بی نتیجه مانده بود، ادامه داد: آتش نشانان به محض حضور در محل حادثه، با استفاده از تجهیزات خاموش کننده مشغول خاموش کردن شعله های آتش شدند و توانستند با تلاش همه جانبه با مهار به موقع آن از گسترش آتش به اطراف ممانعت به عمل آورند.

رییس ایستگاه آتش نشانی اظهار کرد: نیروهای عملیاتی در حین مهار شعله های آتش، چندین سیلندر حاوی اكسیژن و استیلن را از محل حادثه خارج کرده و به محل امن انتقال دادند.

عزیزی در پایان افزود: خوشبختانه در این حادثه به هیچ یک از کارگران انبار آسیبی نرسید و کارشناسان علت یابی حوادث سازمان آتش نشانی پس از خاموش شدن آتش سوزی علت بروز این حادثه را در دست بررسی قرار دادند.(پایگاه خبری 125)

پر بازدیدترین اخبار

پرتال اطلاع رسانی سلامت، ایمنی و محیط زیست

مشروح اخبار و مقالات سلامت،ایمنی و محیط زیست

تماس با ما

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به پرتال اطلاع رسانی سلامت، ایمنی و محیط زیست می باشد