دسته بندی موضوعی اخبار

آخرین اخبار

حریق مغازه ای در بزرگراه سعیدی جان یک کارگر را گرفت

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرتهران از مرگ مردی جوان در پی وقوع حریق مغازه‌ای در بزرگراه سعیدی خبر داد.

کد : 15073
تاریخ انتشار : دوشنبه 19 تير 1396
print
نظرات : 0
بازدید : 73

سید جلال ملکی در تشریح جزئیات این خبر گفت:‌ وقوع این حادثه در ساعت ۱۶:۳۷  امروز به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که در پی آن ستاد فرماندهی، آتش نشانان را به محل حادثه واقع در بزرگراه سعیدی نرسیده به پاسگاه نعمت آباد اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور عوامل آتش نشانی درمحل حادثه اضافه کرد:‌ محل حادثه یک باب مغازه به مساحت بیست متر مربع و نیم طبقه‌ای دربالای آن بود که در مجاورت چندین مغازه دیگر در یک گاراژ قرار داشت و هنگام حضور آتش نشانان کاملا شعله ور بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه شعله‌های آتش در حال سرایت به مغازه های مجاور بود ادامه داد :‌ این مغازه در حوزه تولید عروسک‌های پلاستیکی و رنگ آمیزی آن‌ها فعالیت داشت و به گفته شاهدان ابتدا یک انفجار در آن رخ داده و سپس شعله های آتش تمام آن را بر گرفته است.

ملکی با بیان اینکه دو مرد جوان در داخل این مغازه و در میان شعله های آتش محبوس شده بودند افزود : آتش نشانان همراه با اطفای حریق عملیات خود را برای نجات این افراد آغاز کرده و این دو نفر را از میان شعله‌های  آتش خارج کردند و به عوامل اورژانس تحویل دادند که بررسی علایم حیاتی نشان داد که مردی حدود 25 ساله به دلیل شدت سوختگی در همان دقایق اولیه جان خود را از دست داد اما نفر دوم که از ناحیه دست مصدوم شده بود به بیمارستان انتقال یافت.

ملکی با بیان اینکه آتش نشانان مدتی بعد شعله های آتش را به طور کامل مهار و اطفاء کردند گفت:‌ عوامل آتش نشانی پس از ایمن سازی محل آن را به عوامل انتظامی تحویل داده و به عملیات خاتمه دادند.

به گفته ملکی، علت این حادثه از سوی کارشناسان آتش نشانی در دست بررسی است.(ایسنا)

پر بازدیدترین اخبار

پرتال اطلاع رسانی سلامت، ایمنی و محیط زیست

مشروح اخبار و مقالات سلامت،ایمنی و محیط زیست

تماس با ما

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به پرتال اطلاع رسانی سلامت، ایمنی و محیط زیست می باشد