گیر کردن دست کارگر جوان در چرخ گوشت

گیر کردن دست کارگر جوان مغازه چلوکبابی، نیروهای آتش نشانی را به محل حادثه کشاند.

کد : 14008
تاریخ انتشار : جمعه 29 بهمن 1395
print
نظرات : 0
بازدید : 17

وقتی کارگران یک مغازه چلوکبابی متوجه گرفتار شدن دست یکی از كارگران در داخل چرخ گوشت شدند با سامانه 125 تماس گرفته و درخواست کمک کردند که آتش نشانان ایستگاه 83 به همراه گروه امداد و نجات 1 بی درنگ با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی، ساعت 9:18 صبح دیروز خود را به فلکه سوم خزانه بخارایی رساندند.

احمدعلی زارع تیموری رئیس ایستگاه 83 آتش نشانی درباره این حادثه بیان کرد: کارگر 23 ساله مغازه چلوکبابی در حال کار با چرخ گوشت بود که ناگهان دست چپ وی در لا به لای چرخ دنده های چرخ گوشت گرفتار شد.

وی در ادامه افزود: نیروهای آتش نشانی بلافاصله با استفاده از تجهیزات مخصوص چرخ گوشت را در حضور امدادگران اورژانس از میز کار جدا کرده و فرد مصدوم را برای انتقال به مراکز درمانی تحویل عوامل اورژانس دادند.

این رئیس ایستگاه بیان کرد: آتش نشانان با حضور در مرکز درمانی امام خمینی(ره)، در حضور کادر پزشکی قسمتی از بدنه چرخ گوشت را با بکارگیری ابزار فرز برش داده و دست کارگر جوان که از ناحیه انگشتان دچار آسیب دیدگی شده بود را از داخل چرخ گوشت خارج کردند.

گفتنی است؛ نیروهای آتش نشانی در پایان کارگر جوان را برای انجام اقدامات درمانی تحویل کادر اورژانس مرکز درمانی دادند.(پایگاه خبری 125)

 
اولین موافق باشید.
اولین مخالف باشید.
تصویر امنیتی
کد فوق را در فیلد زیر را وارد نمایید
نمایش 0 نظر
مرتب سازی براساس

اولین نظر دهنده باشید گیر کردن دست کارگر جوان در چرخ گوشت

آخرین اخبار

انجمن سلامت ، ایمنی و محیط زیست

پر بازدیدترین اخبار

پرتال اطلاع رسانی سلامت، ایمنی و محیط زیست

مشروح اخبار و مقالات سلامت،ایمنی و محیط زیست

تماس با ما

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به پرتال اطلاع رسانی سلامت، ایمنی و محیط زیست می باشد