ایمن‌سازی ساختمان‌های فرسوده تهران با استفاده از روکش‌های ضدحریق

معاون شهردار تهران با اعلام اینکه می توان با به کارگیری مواد ضدحریق، ایمنی ساختمان های فرسوده را دربرابر آتش سوزی را بالا برد ،بیان کرد :با اجرای راهکارهای فنی صحیح توسط متخصصان که در قانون به صراحت به آن اشاره شده است می توان ازحوادثی مانند پلاسکو جلوگیری کرد.

کد : 13990
تاریخ انتشار : چهارشنبه 27 بهمن 1395
print
نظرات : 0
بازدید : 12

مازیار حسینی با اشاره به قوانین روشن درباره بهسازی ساختمان های فرسوده شهر تهران افزود :درمبحث 22 مقررات ملی ساختمان به شکل روشن و واضح به ایمن سازی ساختمان های قدیمی اشاره و تاکید شده است.

وی با تشریح مسئولیت های افراد و نهادها در این باره اضافه کرد : در حقیقت هیات امنا وهیات مدیره ساختمان ها مسئولیت مهمی درارتباط با ایمنی ساختمان ها را برعهده دارند .همچنین نظام مهندسی نیز باید با اعزام بازرسان حقیقی وحقوقی ایمنی ساختمان فرسوده را کنترل کند.

وی با تاکید بر اینکه اقدامات پیشگیرانه ایمنی ساختمان های فرسوده و قدیمی در برابر آتش دشوار نبوده و کاملا قابل الاجراست ، ادامه داد : در حال حاضر مواد ضد حریقی وجود دارد که با استفاده از آن می توان مقاومت سازه های فلزی را در برابرآتش را افزایش داد . این روکش ها را می توان بعد از ساخت اولیه در ساختمان به کار برد، بنابراین استفاده و به کارگیری روکش‌های ضد حریق در ساختمان های فرسوده ضروری و قابل الاجراست . 
وی تاکید کرد: مسلما بهسازی ساختمان های فرسوده و تامین ایمنی ساختمان در برابر آتش نقش مهمی درجلوگیری از فروریزش و تخریب پیش رونده ساختمان های قدیمی درهنگام آتش سوزی دارد.
براساس گزارش تهران سما، به گفته معاون شهردار تهران، می توان با سلسله اقدامات ایمنی و تخصصی می توان ضریب امنیت ساختمان های فرسوده دربرابر آتش را حفظ کرد واز تکرار حادثه ساختمان پلاسکو جلوگیری کرد.(ایسنا)

 
اولین موافق باشید.
اولین مخالف باشید.
تصویر امنیتی
کد فوق را در فیلد زیر را وارد نمایید
نمایش 0 نظر
مرتب سازی براساس

اولین نظر دهنده باشید ایمن‌سازی ساختمان‌های فرسوده تهران با استفاده از روکش‌های ضدحریق

آخرین اخبار

انجمن سلامت ، ایمنی و محیط زیست

پر بازدیدترین اخبار

پرتال اطلاع رسانی سلامت، ایمنی و محیط زیست

مشروح اخبار و مقالات سلامت،ایمنی و محیط زیست

تماس با ما

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به پرتال اطلاع رسانی سلامت، ایمنی و محیط زیست می باشد