انفجار کپسول گاز مایع در مرکز اسلامشهر 5 نفر را زخمی کرد

چندین سیلندر گاز مایع در نقطه مرکزی اسلامشهر منفجر شد..معاون عملیات آتش نشانی شهرستان اسلامشهر بی توجهی به تذکرهای این سازمان را مهمترین دلیل انفجار ظهر روز چهارشنبه در مرکز این شهرستان دانست.

کد : 13989
تاریخ انتشار : چهارشنبه 27 بهمن 1395
print
نظرات : 0
بازدید : 101

یوسف حسین پورعصر با اعلام این مطلب بیان کرد: انفجار در یک کارگاه غیرمجاز پرکردن مخازن گاز خودرو با استفاده از سیلندرهای گاز مایع صورت گرفته و تاکنون 5 نفر که در این حادثه صدمه دیده بودند توسط نیروهای اورژانس به صورت سرپایی مداوا شدند.

به گفته وی کمتر از سه دقیقه پس از شنیده شدن نخستین انفجار بلافاصله نیروهای امدادی از سه ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شده اند.

حسین پور با بیان این که میزان خسارت های مالی و علت‌اصلی حادثه در دست بررسی است، وضعیت این کارگاه غیرمجاز را کاملا غیر ایمن توصیف کرد و افزود: بارها به متولیان این کارگاه در خصوص نا ایمن بودن مکان تذکرهای لازم داده شده بود که بی توجهی آنها به تذکرها باعث بروز این حادثه شد.

عصر امروز انفجار پیاپی سیلندرهای گاز مایع در پشت ساختمان متروکه درمانگاه بخیرنیا واقع در حد فاصل خیابان آیت الله کاشانی و ایستگاه نوری اسلامشهر باعث بروز حادثه شد.(ایرنا)

 
اولین موافق باشید.
اولین مخالف باشید.
تصویر امنیتی
کد فوق را در فیلد زیر را وارد نمایید
نمایش 0 نظر
مرتب سازی براساس

اولین نظر دهنده باشید انفجار کپسول گاز مایع در مرکز اسلامشهر 5 نفر را زخمی کرد

آخرین اخبار

انجمن سلامت ، ایمنی و محیط زیست

پر بازدیدترین اخبار

پرتال اطلاع رسانی سلامت، ایمنی و محیط زیست

مشروح اخبار و مقالات سلامت،ایمنی و محیط زیست

تماس با ما

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به پرتال اطلاع رسانی سلامت، ایمنی و محیط زیست می باشد