واژگونی کامیون میکسر بر اثر برخورد با 7 خودرو در بزرگراه شهید باقری

برخورد یک دستگاه کامیون حمل بتون با هفت خودروی سواری باعث واژگونی این کامیون میکسر در بزرگراه شهید باقری شد.

کد : 13900
تاریخ انتشار : يکشنبه 17 بهمن 1395
print
نظرات : 0
بازدید : 110

درپی تماس شهروندان با سامانه 125 و اعلام واژگونی یک دستگاه کامیون میکسر، ستاد فرماندهی آتش نشانی بلا فاصله آتش نشانان ایستگاه 103 و دو دستگاه جرثقیل 55 و 30 تنی این سازمان به همراه عوامل خدمات شهری و ستاد بحران شهرداری را در ساعت 11:40 دقیقه صبح روز گذشته به سمت محل حادثه واقع در بزرگراه شهید باقری، نرسیده به خیابان 196 اعزام کرد.

امیر مهدیانی مدیر منطقه سه عملیات آتش نشانی در باره این حادثه بیان کرد: یک دستگاه کامیون میکسر حامل بیش از 20 تن بتون درمسیرشمال به جنوب بزرگراه شهید باقری در حال حرکت بود که به علت نا معلومی از مسیر خود منحرف شد و پس از تصادف با هفت دستگاه خودروی سواری، به شدت با پایه پل عابر پیاده و نیزجدول و نرده های وسط بزرگراه برخورد کرد و سپس به یک طرف واژگون شد.

مهدیانی با اشاره به این که خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیب جانی نرسید، اضافه کرد: آتش نشانان بلافاصله به دو گروه تقسیم شدند که گروه اول با نصب علائم هشدار دهنده و قطع برق خودروهای تصادفی به ایمن سازی محل حادثه پرداختند.

وی در ادامه افزود: همزمان گروه دوم از آتش نشانان هم با کمک عوامل خدمات شهری به تخلیه بارکامیون و سبک کردن آن پرداختند و سپس با استفاده از جرثقیل، این کامیون را جابجا کرده و به محل امن در حاشیه بزرگراه انتقال دادند.

مدیر منطقه سه عملیات آتش نشانی ادامه داد: با انتقال کامیون میکسر از بزرگراه، وضعیت راهبندان شدید در اطراف صحنه حادثه با کمک پلیس راهور کم کم به حالت عادی درآمد.

گفتنی است علت بروز این حادثه از سوی پلیس راهور در حال بررسی است.(پایگاه خبری 125)

 
اولین موافق باشید.
اولین مخالف باشید.
تصویر امنیتی
کد فوق را در فیلد زیر را وارد نمایید
نمایش 0 نظر
مرتب سازی براساس

اولین نظر دهنده باشید واژگونی کامیون میکسر بر اثر برخورد با 7 خودرو در بزرگراه شهید باقری

آخرین اخبار

انجمن سلامت ، ایمنی و محیط زیست

پر بازدیدترین اخبار

پرتال اطلاع رسانی سلامت، ایمنی و محیط زیست

مشروح اخبار و مقالات سلامت،ایمنی و محیط زیست

تماس با ما

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به پرتال اطلاع رسانی سلامت، ایمنی و محیط زیست می باشد