انفجار منزل مسکونی در اصفهان دو نفر را زخمی کرد

مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان ضمن از انفجار یک باب منزل مسکونی در خیابان ولی عصر(عج) خبر داد و افزود: نشت گاز از سیلندر ۱۱ کیلویی و ایجاد جرقه با استفاده از کبریت به عنوان علت این حادثه در برآوردهای اولیه برآورد شده است.

کد : 13889
تاریخ انتشار : شنبه 16 بهمن 1395
print
نظرات : 0
بازدید : 19

محمد شریعتی بیان کرد: حوالی ساعت 8 و 11 دقیقه امروز صبح حادثه انفجار در یک باب منزل مسکونی به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که در پی آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان چهار ایستگاه و افسر کشیک وقت را به محل حادثه واقع در خیابان ولی عصر(عج) به سمت میدان امام علی(ع) اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور آتش‌نشانان در کمتر از سه دقیقه در محل حادثه اضافه کرد: محل انفجار یک منزل قدیمی یک طبقه بود که ۲ تن از ساکنان آن در پی حادثه دچار مصدومیت شده بودند که توسط اوژانس راهی بیمارستان شدند.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با بیان اینکه در پی این حادثه بخشی از سقف و دیوار این منزل مسکونی تخریب شده بود، افزود: آتش‌نشانان به منظور ایمن کردن محل بیش از ۷ عدد سیلندر ۱۱ کیلویی گاز مایع و همچنین ۴ عدد گاز پیکنیکی در بین آوارها بیرون کشیدند.

وی خاطرنشان کرد: در بررسی های اولیه نشت گاز از سیلندر ۱۱ کیلویی و ایجاد جرقه با استفاده از کبریت موجب انفجار و تخریب برآورد شده است.(ایمنا)

 
اولین موافق باشید.
اولین مخالف باشید.
تصویر امنیتی
کد فوق را در فیلد زیر را وارد نمایید
نمایش 0 نظر
مرتب سازی براساس

اولین نظر دهنده باشید انفجار منزل مسکونی در اصفهان دو نفر را زخمی کرد

آخرین اخبار

انجمن سلامت ، ایمنی و محیط زیست

پر بازدیدترین اخبار

پرتال اطلاع رسانی سلامت، ایمنی و محیط زیست

مشروح اخبار و مقالات سلامت،ایمنی و محیط زیست

تماس با ما

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به پرتال اطلاع رسانی سلامت، ایمنی و محیط زیست می باشد