42 دانش آموز یک مجتمع آموزشی مراوه تپه به بیمارستان اعزام شدند

مدیر آموزش و پرورش شهرستان مرزی مراوه تپه درشرق استان گلستان گفت: 42دانش آموز مجتمع آموزشی پسرانه شبانه روزی متوسطه روستای عرب قاری حاجی از توابع این شهرستان که دچار سرگیجه و مشکلات تنفسی شده بودند، به بیمارستان رسول اکرم(ص) شهرستان کلاله اعزام شدند.

کد : 13751
تاریخ انتشار : يکشنبه 3 بهمن 1395
print
نظرات : 0
بازدید : 24

حضرت قلی حاجیلی دوجی با اعلام اینکه دانش آموزان صبح امروز با این مشکل مواجه شدند، افزود: با معاینات و اقدامات درمانی به عمل آمده مشخص شد دانش آموزن با مشکل حادی مواجه نیستند و تمامی آنها از بیمارستان مرخص شدند.

وی در تشریح حادثه گفت: مجتمع آموزشی مذکور سه طبقه است و مشکل سرگیجه و تنفس برای دانش آموزان طبقه سوم که 42 نفر بودند، اتفاق افتاده است.

مدیر آموزش و پرورش مراوه تپه اضافه کرد: با اطلاع از وقوع این مشکل، بلافاصله به همراه مسئولان بهداشت و درمان و سایر مسئولان منطقه و هماهنگی های به عمل آمده با فرمانداری شهرستان کلاله و مسئولان بیمارستان، دانش آموزان مذکور به بیمارستان رسول اکرم (ص) کلاله اعزام و به وسیله اکیپ های درمانی پزشکی که از قبل آماده شده بودند، بستری شده و تحت معاینات لازم قرار گرفتند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان مراوه تپه ادامه داد: 42 دانش آموز اعزامی به بیمارستان کلاله پس از انجام معاینات و اقدامات درمانی لازم ، چون با مشکلی روبرو نبودند ازبیمارستان مرخص شدند.

حاجیلی دوجی در توضیح علت بروز این مشکل اظهاز کرد: مسمومیت غذایی دانش آموزان مذکور براساس بررسی های بهداشتی و کارشناسی صورت گرفته کاملا رد شده و با توجه به اینکه سامانه گرمایش این مجتمع آموزشی پکیچ (شوفاژ) است، احتمال اینکه دانش آموزان بوسیله گاز منواکسید کربن مشکل پیدا کرده باشند نیز خود به خود مردود می باشد.

وی خاطر نشان کرد: بررسی های لازم برای آگاهی از علت و یا علل بروز این مشکل در حال انجام است.

مجتمع آموزشی شبانه روزی متوسطه روستای عرب قاری حاجی در سه طیقه احداث و در سال تحصیلی جاری به بهره برداری رسیده است و هم اکنون 250 دانش آموز از روستاهای منطقه در آن به تحصیل مشغول هستند که تحصیل 170دانش آموز این مجتمع به صورت شبانه روزی می باشد.

شهرستان مرزی مراوه تپه با افزون بر 60هزار نفر جمعیت در منتهی الیه شرق استان گلستان واقع است.(ایرنا)

برجسب ها : حادثه
 
اولین موافق باشید.
اولین مخالف باشید.
تصویر امنیتی
کد فوق را در فیلد زیر را وارد نمایید
نمایش 0 نظر
مرتب سازی براساس

اولین نظر دهنده باشید 42 دانش آموز یک مجتمع آموزشی مراوه تپه به بیمارستان اعزام شدند

آخرین اخبار

انجمن سلامت ، ایمنی و محیط زیست

پر بازدیدترین اخبار

پرتال اطلاع رسانی سلامت، ایمنی و محیط زیست

مشروح اخبار و مقالات سلامت،ایمنی و محیط زیست

تماس با ما

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به پرتال اطلاع رسانی سلامت، ایمنی و محیط زیست می باشد