آتش سوزی گسترده در کارگاه و انبار بزرگ چوب مهار شد

یک کارگاه و انبار بزرگ چوب در منطقه جنوب غرب تهران، ساعات اولیه بامداد امروز، دچار آتش سوزی شد.

کد : 13717
تاریخ انتشار : سه شنبه 28 دي 1395
print
نظرات : 0
بازدید : 23

نگهبان این گاراژ با مشاهده ی دود و شعله های آتش به سرعت در تماس با سامانه 125 درخواست كمك كرد. ستاد فرماندهی در ساعت 01:23 دقیقه ی بامداد امروز بی درنگ آتش نشانان چهار ایستگاه به همراه چندین دستگاه تانکر آب، خودرو حامل دستگاه تنفسی و خودروی فوماتیک سازمان آتش نشانی تهران به منطقه خلازیل، كوچه پاییزان اعزام كرد.

بهنام ریاضی معاون عملیات منطقه 7 آتش نشانی تهران كه در محل حادثه حضور داشت، در این خصوص بیان کرد: در این حادثه گاراژی به وسعت تقریبی 3000 متر مربع با كاربری انبارهای چوب و كارگاه های نجاری و چوب بری در کام آتش فرو رفت و با گسترش آن، شعله های آتش به كارگاه های مجاور این گاراژ نیز سرایت كرد.

وی اضافه کرد: آتش نشانان بلافاصله عملیات آبرسانی و خاموش كردن آتش سوزی را شروع کردند كه خوشبختانه با تلاش آنان در همان لحظات اولیه از سرایت بیشتر آتش جلوگیری شد.

ریاضی در ادامه گفت: نیروهای آتش نشانی از جهت های مختلف، این آتش سوزی را که حدود 800 متر مربع از این مکان را در بر گرفته بود، به محاصره درآورده و آن را مهار و کاملا خاموش کردند.

معاون منطقه 7 عملیات این سازمان گفت: این آتش سوزی مصدومی به همراه نداشت و علت بروز آن از سوی کارشناسان آتش نشانی تحت بررسی است.(پایگاه خبری 125)

 
اولین موافق باشید.
اولین مخالف باشید.
تصویر امنیتی
کد فوق را در فیلد زیر را وارد نمایید
نمایش 0 نظر
مرتب سازی براساس

اولین نظر دهنده باشید آتش سوزی گسترده در کارگاه و انبار بزرگ چوب مهار شد

آخرین اخبار

انجمن سلامت ، ایمنی و محیط زیست

پر بازدیدترین اخبار

پرتال اطلاع رسانی سلامت، ایمنی و محیط زیست

مشروح اخبار و مقالات سلامت،ایمنی و محیط زیست

تماس با ما

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به پرتال اطلاع رسانی سلامت، ایمنی و محیط زیست می باشد