ساختمان متروکه ی مملو از لوازم کامپیوتری طعمه حریق شد

در یک آتش سوزی گسترده که شب گذشته در بزرگراه مدرس، نرسیده به خیابان ظفر اتفاق افتاد یک ساختمان چهار طبقه متروکه مملو از کارتن و لوازم کامپیوتری نو وضایعاتی در آتش سوخت.

کد : 13711
تاریخ انتشار : سه شنبه 28 دي 1395
print
نظرات : 0
بازدید : 35

به دنبال اعلام وقوع این حادثه در ساعت 20:28 دقیقه دیشب به سامانه 125 آتش نشانی تهران، ستاد فرماندهی این سازمان با توجه به گسترده بودن آتش سوزی بلافاصله آتش نشانان چهار ایستگاه و هم چنین سه دستگاه تانکر آب، دودستگاه خودروی ویژه حمل دستگاه تنفسی و دو دستگاه نردبان هیدرولیکی سازمان آتش نشانی تهران را روانه محل حادثه کرد. 

علی امینی مدیر عملیات منطقه 2 سازمان آتش نشانی تهران که در محل حضور داشت، در این باره بیان کرد: محل آتش سوزی یک ساختمان چهارطبقه نیمه کاره بود که به گفته همسایگان سال ها به حال خود رها شده بود.

وی با اعلام این که پنجره های این ساختمان نیمه کاره که متروکه نیز به نظر می رسید با مصالح ساختمانی مسدود شده بود، اضافه کرد: دراین حادثه طبقات اول و دوم در بالای طبقه کف این ساختمان کاملا شعله وربود و حجم زیادی از آتش از داخل ساختمان بیرون می زد به طوریکه اگر این حادثه در روز رخ می داد قطعا دود فراوان آن از فواصل دور دیده می شد.

این مدیر عملیات آتش نشانی تصریح کرد: به محض ورود آتش نشانان به ساختمان مشاهده شد که مقدار قطعات کامپیوتری نو و دست دوم و همچنین تعداد زیادی کارتن و مقوا درحجم بسیار فراوان درهرچهار طبقه انبار شده بود.

علی امینی در ادامه گفت: آتش سوزی طبقات اول و دوم(روی طبقه همکف) را کاملا فرا گرفته و درحال سرایت به طبقات بالایی و نیز ساختمان های مسکونی مجاور بود که آتش نشانان از سه طرف، از بیرون ساختمان به وسیله نردبان های هیدرولیکی وهم از داخل ساختمان، عملیات خود را برای مهار آتش آغاز کردند.

وی با بیان این که مسدود بودن پنجره ها باعث حبس دود و حرارت شده و عملیات لکه گیری و تخلیه دود زمان برشده بود، افزود: خوشبختانه با تلاش بسیار نیروهای آتش نشانی این آتش سوزی تحت کنترل درآمده واز سرایت آن به اطراف جلوگیری شد.

مدیر عملیات منطقه 2 آتش نشانی درخاتمه اظهار داشت: دراین حادثه به هیچ کس صدمات جانی نرسید و کارشناسان آتش نشانی علت وقوع این آتش سوزی گسترده و نیز میزان خسارات وارده را در دست بررسی قرار دادند.(پایگاه خبری 125)

 
اولین موافق باشید.
اولین مخالف باشید.
تصویر امنیتی
کد فوق را در فیلد زیر را وارد نمایید
نمایش 0 نظر
مرتب سازی براساس

اولین نظر دهنده باشید ساختمان متروکه ی مملو از لوازم کامپیوتری طعمه حریق شد

آخرین اخبار

انجمن سلامت ، ایمنی و محیط زیست

پر بازدیدترین اخبار

پرتال اطلاع رسانی سلامت، ایمنی و محیط زیست

مشروح اخبار و مقالات سلامت،ایمنی و محیط زیست

تماس با ما

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به پرتال اطلاع رسانی سلامت، ایمنی و محیط زیست می باشد