آتش سوزی در کارگاه چوب بری مهار شد

آتش سوزی كارگاه چوب بری در بزرگراه آزادگان، نیروهای آتش نشانی را به محل حادثه کشاند.

کد : 13227
تاریخ انتشار : پنجشنبه 11 آذر 1395
print
نظرات : 0
بازدید : 18

وقتی شهروندان متوجه آتش سوزی در یک کارگاه چوب بری شدند با سامانه 125 تماس گرفته و درخواست کمک کردند که بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 87 و 16 با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران، ساعت 5:33 صبح امروز خود را به بزرگراه آزادگان، خیابان غفاری رساندند.

حجت اله قاسمی افسر آماده منطقه چهار عملیات آتش نشانی تهران درباره این حادثه بیان کرد: یک کارگاه چوب بری به مساحت تقریبی 100 مترمربع با کاربری تولید اسکلت مبلمان و صندلی، به دلیل نامشخصی دچار آتش سوزی شده و کاملاً شعله ور بود.

وی با اشاره به اینکه شعله های آتش در حال سرایت به كارگاه های مبل سازی همجوار بود، افزود: نیروهای آتش نشانی بی درنگ پس از قطع جریان برق و ایمن سازی محل حادثه، با استفاده از تجهیزات خاموش کننده و دستگاه های تنفسی خود را به کانون آتش سوزی رساندند و با تلاش فراوان شعله های سرکش آتش را مهار و کاملاً خاموش کردند.

این افسر آماده با اعلام اینکه خوشبختانه در این حادثه به هیچکس آسیبی نرسید، افزود: آتش نشانان با سرعت عمل خود از سرایت آتش به کارگاه های همجوار جلوگیری کردند و پس از لکه گیری و تحویل محل حادثه به عوامل انتظامی، به مأموریت خود پایان دادند.(پایگاه خبری 125)

 
اولین موافق باشید.
اولین مخالف باشید.
تصویر امنیتی
کد فوق را در فیلد زیر را وارد نمایید
نمایش 0 نظر
مرتب سازی براساس

اولین نظر دهنده باشید آتش سوزی در کارگاه چوب بری مهار شد

آخرین اخبار

پر بازدیدترین اخبار

پرتال اطلاع رسانی سلامت، ایمنی و محیط زیست

مشروح اخبار و مقالات سلامت،ایمنی و محیط زیست

تماس با ما

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به پرتال اطلاع رسانی سلامت، ایمنی و محیط زیست می باشد