آتش سوزی ساختمان مسکونی و نجات 18 تن از ساکنان

آتش نشانان با حضور به موقع خود در محل آتش سوزی، 18 شهروند را از میان دود و آتش نجات دادند.

کد : 13172
تاریخ انتشار : يکشنبه 7 آذر 1395
print
نظرات : 0
بازدید : 16

طی تماس ساکنان یک ساختمان مسکونی با سامانه 125 و اطلاع رسانی این حادثه، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران به سرعت نیروهای عملیاتی ایستگاه 14 و 79 را ساعت 3:14 بامداد دیروز به فلكه دوم دولت آباد اعزام کرد.

به گفته بهنام ریاضی معاون منطقه هفت عملیات آتش نشانی تهران، در طبقه همکف یک ساختمان مسکونی چهار طبقه، یک فروشگاه 30 مترمربعی با کاربری فروش پوشاک دچار آتش سوزی شده و آتش در حال سرایت به طبقات بالایی بود.

وی با اعلام اینکه درب فروشگاه در هنگام بروز آتش سوزی بسته بود، اضافه کرد: آتش نشانان به سرعت به دو گروه تقسیم شدند که گروه اول جریان برق و گاز ساختمان را قطع کردند و با استفاده از تجهیزات ویژه کرکره های فروشگاه را گشودند و با بکارگیری دستگاه های تنفسی و لوله های آبرسانی مشغول مهار شعله های آتش شدند.

این معاون منطقه تصریح کرد: همزمان گروه دیگری از نیروهای عملیاتی خود را به طبقات بالایی ساختمان مسکونی رساندند و 18 نفر از ساکنان که در قسمت های مختلف ساختمان گرفتار شده بودند را به سلامت از ساختمان خارج کرده و به محل امن انتقال دادند.

ریاضی در پایان خاطرنشان کرد: علت بروز این حادثه از سوی کارشناسان علت یابی منطقه هفت عملیات در دست بررسی است و آتش نشانان پس از ایمن سازی و تحویل محل حادثه به مدیریت ساختمان، مأموریت خود را به پایان رساندند.(پایگاه خبری 125)

 
اولین موافق باشید.
اولین مخالف باشید.
تصویر امنیتی
کد فوق را در فیلد زیر را وارد نمایید
نمایش 0 نظر
مرتب سازی براساس

اولین نظر دهنده باشید آتش سوزی ساختمان مسکونی و نجات 18 تن از ساکنان

آخرین اخبار

پر بازدیدترین اخبار

پرتال اطلاع رسانی سلامت، ایمنی و محیط زیست

مشروح اخبار و مقالات سلامت،ایمنی و محیط زیست

تماس با ما

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به پرتال اطلاع رسانی سلامت، ایمنی و محیط زیست می باشد