آتش سوزی در مجتمع تجاری مهار شد

آتش سوزی در یک مجتمع بزرگ تجاری در مینی سیتی، به خیر گذشت.

کد : 13012
تاریخ انتشار : دوشنبه 24 آبان 1395
print
نظرات : 0
بازدید : 19

پس از اطلاع رسانی این حادثه به سامانه 125 از سوی شهروندان، آتش نشانان ایستگاه 36 و 54 به همراه تانکر آب و خودرو حامل دستگاه های تنفسی با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بی درنگ ساعت 10:00 صبح امروز به مینی سیتی، خیابان نیروی زمینی اعزام شدند.

سید علی حسینی رباط افسر آماده منطقه سه عملیات درباره این حادثه بیان کرد : آتش سوزی در قسمتی از سقف کاذب و دیواره راهروی طبقه دوم یک مجتمع بزرگ تجاری رخ داده و دود بسیار غلیظی از راهروهای این مجتمع خارج می شد.

وی در ادامه افزود: با توجه به اینکه افراد زیادی در مجتمع تجاری حضور داشتند، نیروهای عملیاتی بلافاصله به دو گروه تقسیم شدند که گروه اول پس از قطع جریان برق و گاز با استفاده از تجهیزات کامل و لوله های آبرسانی خود را به کانون آتش سوزی رساندند و با تلاش همه جانبه شعله های آتش را مهار و کاملاً خاموش کردند.

این افسر آماده تصریح کرد: همزمان گروه دوم آتش نشانان با بکارگیری تجهیزات تنفسی وارد مجتمع تجاری شدند و همه افرادی که در راهروها و طبقات حضور داشتند را به سلامت از ساختمان خارج کرده و به محل امن انتقال دادند.

حسینی خاطرنشان کرد: خوشبختانه آتش نشانان با حضور به موقع و تلاش خود، شعله های آتش را در مدت زمان کوتاهی مهار کردند و از سرایت آتش به واحدهای تجاری مجاور جلوگیری به عمل آوردند و پس از تحویل محل حادثه به مدیریت مجتمع تجاری، به مأموریت خود پایان دادند.

گفتنی است؛ علت بروز این حادثه از سوی کارشناسان سازمان آتش نشانی تهران در دست بررسی است.(پایگاه خبری 125)

 
اولین موافق باشید.
اولین مخالف باشید.
تصویر امنیتی
کد فوق را در فیلد زیر را وارد نمایید
نمایش 0 نظر
مرتب سازی براساس

اولین نظر دهنده باشید آتش سوزی در مجتمع تجاری مهار شد

آخرین اخبار

پر بازدیدترین اخبار

پرتال اطلاع رسانی سلامت، ایمنی و محیط زیست

مشروح اخبار و مقالات سلامت،ایمنی و محیط زیست

تماس با ما

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به پرتال اطلاع رسانی سلامت، ایمنی و محیط زیست می باشد