آتش سوزی گسترده در انبار موتورسیکلت مهار شد

آتش سوزی انبار موتورسیکلت در حوالی میدان رازی توسط سه ایستگاه آتش نشانی مهار شد.

کد : 12877
تاریخ انتشار : پنجشنبه 13 آبان 1395
print
نظرات : 0
بازدید : 42

طی اطلاع رسانی این حادثه به سامانه 125 از سوی کارکنان یک مرکز تجاری، بلافاصله آتش نشانان ایستگاههای 5، 95 و 28 به همراه تانکر آب و خودرو حامل دستگاه های تنفسی با هماهنگی ستاد فرماندهی این سازمان در ساعت 9:26 دقیقه صبح دیروز به محل حادثه در حوالی میدان رازی، نرسیده به خیابان انبار نفت اعزام شدند.

واحد کیانی مدیر منطقه پنج عملیات آتش نشانی تهران در این مورد بیان کرد: در این حادثه، یکی از طبقات زیرین یک مرکز تجاری سه طبقه که دارای دو طبقه منفی بود و درآن در زمینه خرید و فروش انواع موتورسیکلت فعالیت میشد، ناگهان دچار آتش سوزی شد.

وی در ادامه گفت: در طبقات زیرین این مرکزتجاری، انواع موتورسیکلت نو، کارکرده و تعمیراتی به تعداد زیاد وبه صورت کاملا نا ایمن نگهداری می شد که ناگهان در طبقه منفی یک، انباری به مساحت 60 مترمربع آتش گرفت.

کیانی اضافه کرد: درپی بروز این آتش سوزی، دود بسیار غلیظی به طبقات بالایی این مرکز تجاری نفوذ کرد و نزدیک بود شعله های آتش به فروشگاه ها و انبارهای این مرکز تجاری نیزسرایت کند.

این مدیر منطقه تصریح کرد: آتش نشانان به محض حضور درمحل به سرعت عملیات خود را آغاز کرده و با بکارگیری تجهیزات ویژه و لوله های آبرسانی وارد طبقه منفی یک مرکز تجاری شدند.

وی که به همراه نیروها در محل حادثه حاضر شده بود، ادامه داد: آتش سوزی در کوتاه ترین زمان ممکن توسط آتش نشانان مهار و کاملاً خاموش شد و همچنین از سرایت آتش به فروشگاه ها و انبارهای مجاور جلوگیری به عمل آمد.

این مدیر منطقه با اشاره به سوختن تعدادی موتورسیکلت دراین آتش سوزی، خاطرنشان کرد: درحال حاضر تحقیقات درخصوص شناسایی علت بروز این حادثه و همچنین برآورد خسارات وارده از سوی کارشناسان آتش نشانی منطقه درحال انجام است.(پایگاه خبری 125)

 
اولین موافق باشید.
اولین مخالف باشید.
تصویر امنیتی
کد فوق را در فیلد زیر را وارد نمایید
نمایش 0 نظر
مرتب سازی براساس

اولین نظر دهنده باشید آتش سوزی گسترده در انبار موتورسیکلت مهار شد

آخرین اخبار

پر بازدیدترین اخبار

پرتال اطلاع رسانی سلامت، ایمنی و محیط زیست

مشروح اخبار و مقالات سلامت،ایمنی و محیط زیست

تماس با ما

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به پرتال اطلاع رسانی سلامت، ایمنی و محیط زیست می باشد