ناپدید شدن 46 سرنشین قایق غرق شده اندونزی

امید مقامات اندونزی برای یافتن حدود 46 سرنشین و خدمه قایق موتوری که روز چهارشنبه در مسیر جوهور مالزی به اندونزی غرق شد، کمتر می شود.

کد : 12876
تاریخ انتشار : پنجشنبه 13 آبان 1395
print
نظرات : 0
بازدید : 25

این قایق حامل 98 نفر از کارگران اندونزیایی و خانواده آن ها بود که در مالزی کار می کردند و در حال بازگشت به خانه بودند و سه خدمه قایق نیز آنها را همراهی می کردند.

این قایق روز چهارشنبه به دلیل شرایط آب و هوایی منطقه در آب های 'باتم' در نزدیکی سنگاپور و اندونزی غرق شد و در جستجوی نیروهای امدادی دستکم 18 جسد به دست آمد و 39 نفر نجات یافتند.

به گفته پلیس، مسافران به احتمال زیاد کارگران غیرقانونی بودند که در مالزی کار می کردند و با یک قایق شلوغ قصد بازگشت به خانه را داشتند.

براساس برخی آمارها که روز پنجشنبه رسانه های اندونزی منتشر کردند از سرنوشت 46 سرنشین این قایق خبری در دست نیست و نیروهای امدادی از صبح پنجشنبه بار دیگر جستجوها را در منطقه آغاز کرده اند.

قربانیان از مناطق مختلف اندونزی از جمله آچه، پادانگ، شمال سوماترا، شرق جاوا، لومبوک و پالمبانگ بودند و مراکز آمار و ثبت احوال اندونزی در حال آمارگیری دقیق در مورد سرنشینان این قایق هستند.

یک قایق حامل بیش از 60 اندونزیایی که به صورت غیرمجاز در مالزی اقامت داشتند نیز مرداد ماه امسال هنگام بازگشت به کشورشان در سواحل مالزی واژگون شد و 8 سرنشین آن در آب های منطقه غرق و 20 نفر دیگر ناپدید شدند.

بیشتر سفرها در اندونزی که از 17 هزار جزیره تشکیل شده است با قایق انجام می شود و سالانه تعداد زیادی قربانی برجای می گذارد.(ایرنا)

 
اولین موافق باشید.
اولین مخالف باشید.
تصویر امنیتی
کد فوق را در فیلد زیر را وارد نمایید
نمایش 0 نظر
مرتب سازی براساس

اولین نظر دهنده باشید ناپدید شدن 46 سرنشین قایق غرق شده اندونزی

آخرین اخبار

پر بازدیدترین اخبار

پرتال اطلاع رسانی سلامت، ایمنی و محیط زیست

مشروح اخبار و مقالات سلامت،ایمنی و محیط زیست

تماس با ما

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به پرتال اطلاع رسانی سلامت، ایمنی و محیط زیست می باشد