کشته و زخمی شدن 3 کارگر بر اثر تخریب غیراصولی ساختمان

تخریب غیر اصولی ساختمان، موجب ریزش آوار و مرگ کارگر جوان شد.

کد : 12832
تاریخ انتشار : دوشنبه 10 آبان 1395
print
نظرات : 0
بازدید : 31

پس از تماس شهروندان با سامانه 125 مبنی بر ریزش آوار در یک ساختمان در حال تخریب، آتش نشانان ایستگاه 55 و 94 به همراه گروه امداد و نجات 3 به سرعت با هماهنگی ستاد فرماندهی در ساعت 16:36 روز گذشته به جنت آباد، خیابان مخبری، خیابان ایران زمین شمالی اعزام شدند.

حسین حسین بیگی مدیر منطقه یک عملیات که به همراه آتش نشانان در محل حادثه حضور داشت، در این باره گفت: کارگران مشغول تخریب یک ساختمان سه طبقه بودند که به یکباره قسمتی از سقف و دیواره ساختمان تخریب شده و یک نفر کارگر 25 ساله زیر آوار سنگ و خاک گرفتار شده بود.

وی اضافه کرد: دو نفر کارگر دیگر نیز در زیر آوار گرفتار شده بودند که قبل از رسیدن نیروهای عملیاتی با کمک کارگران از محل حادثه خارج شده بودند و آتش نشانان بلافاصله با کشیدن نوار هشدار محل حادثه را ایمن سازی کردند و با استفاده از تجهیزات ویژه نجات مشغول خاک برداری و رها سازی کارگر جوان از زیر خروارها خاک شدند.

این مدیر منطقه تصریح کرد: نیروهای عملیاتی با تلاش فراوان کارگر جوان تبعه افغان را از زیر آوار خارج کرده و وی را برای انجام معاینات پزشکی تحویل امدادگران اورژانس دادند که متأسفانه مشخص شد کارگر جوان در همان لحظات اولیه براثر شدت جراحات وارده جان خود را از دست داده است.

گفتنی است؛ آتش نشانان پس از ارائه تذکرات ایمنی به کارگران و تحویل محل حادثه به عوامل انتظامی، مأموریت خود را به پایان رساندند.(پایگاه خبری 125)

 
اولین موافق باشید.
اولین مخالف باشید.
تصویر امنیتی
کد فوق را در فیلد زیر را وارد نمایید
نمایش 0 نظر
مرتب سازی براساس

اولین نظر دهنده باشید کشته و زخمی شدن 3 کارگر بر اثر تخریب غیراصولی ساختمان

آخرین اخبار

انجمن سلامت ، ایمنی و محیط زیست

پر بازدیدترین اخبار

پرتال اطلاع رسانی سلامت، ایمنی و محیط زیست

مشروح اخبار و مقالات سلامت،ایمنی و محیط زیست

تماس با ما

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به پرتال اطلاع رسانی سلامت، ایمنی و محیط زیست می باشد