آتش سوزی ساختمان مسکونی و نجات مرد جوان

آتش نشانان با حضور در محل آتش سوزی ساختمان مسکونی، یک مرد جوان را از میان شعله های آتش نجات دادند.
کد : 12738
تاریخ انتشار : دوشنبه 3 آبان 1395
print
نظرات : 0
بازدید : 25

درپی تماس ساکنان یک ساختمان مسکونی با سامانه 125 مبنی بر آتش سوزی در یک واحد مسکونی، آتش نشانان ایستگاه 55، 94 و 102 به همراه گروه امداد و نجات 3، خودرو بالابر و خودرو حامل دستگاه های تنفسی به سرعت با هماهنگی ستاد فرماندهی در ساعت 5:35 صبح امروز خود را به بزرگراه اشرفی اصفهانی(مسیر جنوب به شمال)، خیابان طباطبایی رساندند.

حسین حسین بیگی مدیر منطقه یک عملیات درباره این حادثه گفت: در طبقه سوم یک ساختمان چهار طبقه 20 واحدی، یک واحد مسکونی دچار آتش سوزی شده و دود بسیار زیادی از پنجره های آن زبانه می کشید.

وی با بیان اینکه یک مرد حدوداً 30 ساله داخل تراس این واحد مسکونی محبوس شده و درخواست کمک می کرد، اضافه کرد: نیروهای عملیاتی بلافاصله به دو گروه تقسیم شدند که گروه اول پس از قطع جریان برق و گاز ساختمان و ایمن سازی محل حادثه، با استفاده از خودرو بالابر، دستگاه های تنفسی و لوله های آبرسانی از چندین سمت عملیات مهار شعله های آتش را آغاز کردند.

این مدیر منطقه تصریح کرد: همزمان گروه دوم آتش نشانان با تجهیزات کامل، خود را به تراس واحد مسکونی رساندند و مرد جوان که دچار آسیب دیدگی شده بود را از ساختمان خارج کرده و وی را برای انتقال به مراکز درمانی تحویل امدادگران اورژانس دادند.

حسین بیگی با اعلام اینکه علت بروز این حادثه از سوی کارشناسان علت یابی در حال بررسی است، خاطرنشان کرد: نیروهای عملیاتی پس از اطمینان از نبود خطر در ساختمان مسکونی و تحویل محل حادثه به مأموران نیروی انتظامی، مأموریت خود را به پایان رساندند.(پایگاه خبری 125)

 
اولین موافق باشید.
اولین مخالف باشید.
تصویر امنیتی
کد فوق را در فیلد زیر را وارد نمایید
نمایش 0 نظر
مرتب سازی براساس

اولین نظر دهنده باشید آتش سوزی ساختمان مسکونی و نجات مرد جوان

آخرین اخبار

پر بازدیدترین اخبار

پرتال اطلاع رسانی سلامت، ایمنی و محیط زیست

مشروح اخبار و مقالات سلامت،ایمنی و محیط زیست

تماس با ما

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به پرتال اطلاع رسانی سلامت، ایمنی و محیط زیست می باشد