آتش سوزی انبار شرکت خدماتی و نجات 60 شهروند از میان دود و حرارت

آتش سوزی در قسمت انباری یک شرکت خدماتی، آتش نشانان را به محل حادثه کشاند.
کد : 10531
تاریخ انتشار : چهارشنبه 14 مهر 1395
print
نظرات : 0
بازدید : 25

به دنبال تماس شهروندان با سامانه 125 و اطلاع رسانی این حادثه، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بلافاصله نیروهای عملیاتی ایستگاه 18 و 40 به همراه خودرو حامل دستگاه های تنفسی را ظهر روز گذشته به بلوار کشاورز، کوچه معظم اعزام کرد.

مرتضی قاسم اصفهانی مدیر منطقه 5 عملیات درباره این حادثه بیان کرد: یک انباری 30 متر مربعی مملو از لوازم الکتریکی که در طبقه زیرزمین یک شرکت خدماتی سه طبقه قرار گرفته بود آتش گرفته و دود بسیار غلیظی به راهروها و طبقات این ساختمان نفوذ کرده بود

وی افزود: با توجه به محبوس شدن کارکنان در طبقات بالایی، آتش نشانان به سرعت به دو گروه تقسیم شدند که گروه اول پس از قطع جریان برق و گاز ساختمان، با استفاده از تجهیزات کامل انفرادی و لوله های آبرسانی خود را به کانون آتش سوزی رساندند و در کوتاه ترین زمان آتش سوزی را مهار و کاملاً خاموش کردند.

این مدیر منطقه ادامه داد: همزمان گروه دوم نیروهای عملیاتی با بکارگیری دستگاه های تنفسی وارد طبقات بالایی شدند و پس از جستجو 60 نفر از کارکنان را به سلامت از ساختمان خارج کرده و به محل امن انتقال دادند.

اصفهانی خاطرنشان کرد: آتش نشانان با سرعت عمل خود از سرایت آتش به قسمت های دیگر ساختمان جلوگیری کردند و پس از تخلیه اجناس سوخته و تحویل محل حادثه به مدیریت ساختمان، مأموریت خود را پایان رساندند.

گفتنی است؛ علت بروز این آتش سوزی از سوی کارشناسان سازمان آتش نشانی تهران در حال بررسی است.(پایگاه خبری 125)

 
اولین موافق باشید.
اولین مخالف باشید.
تصویر امنیتی
کد فوق را در فیلد زیر را وارد نمایید
نمایش 0 نظر
مرتب سازی براساس

اولین نظر دهنده باشید آتش سوزی انبار شرکت خدماتی و نجات 60 شهروند از میان دود و حرارت

آخرین اخبار

پر بازدیدترین اخبار

پرتال اطلاع رسانی سلامت، ایمنی و محیط زیست

مشروح اخبار و مقالات سلامت،ایمنی و محیط زیست

تماس با ما

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به پرتال اطلاع رسانی سلامت، ایمنی و محیط زیست می باشد