تلاش چهار گروه از آتش نشانان برای مهار آتش سوزی در یک ساختمان متروکه

چهار گروه از آتش نشانان برای مهار و خاموش کردن آتش سوزی یک ساختمان بزرگ متروکه در خیابان شوش تلاش کردند.

کد : 10423
تاریخ انتشار : دوشنبه 5 مهر 1395
print
نظرات : 0
بازدید : 54

با تماس شاهدان و اطلاع رسانی این حادثه به سامانه 125، ستادفرماندهی این سازمان با توجه به اطلاعات دریافتی درخصوص گسترده بودن این آتش سوزی بلافاصله نیروهای عملیاتی ایستگاههای 91، 67 و 5 به همراه گروه امداد و نجات 1 را در ساعت 23:28 شب گذشته به خیابان شوش غربی، کوچه بیگی گسیل کرد.

بنا به اظهارامیر هاتفی معاون منطقه 5 عملیات آتش نشانی، یک ساختمان خالی از سکنه که سقف آن شیروانی بوده و مساحتش نیز به 200 مترمربع می رسید به یکباره از طبقه سوم آن درکام آتش فرورفت و با گذشت زمان نیزهرآن احتمال می رفت آتش به همه طبقات این ساختمان سرایت کند.

وی با بیان اینکه این ساختمان کاملا متروکه بوده و مقدار زیادی ضایعات در همه طبقات آن وجود داشت، گفت: آتش نشانان به سرعت با قطع جریان برق و گاز، محل حادثه را ایمن سازی کردند وهمچنین با بکارگیری تجهیزات فردی، نردبان دستی و لوله های آبرسانی از چندین سمت مشغول مهار شعله های آتش شدند.

هاتفی در ادامه بیان کرد: نیروهای عملیاتی با تلاش فراوان این آتش سوزی را مهار و کاملاً خاموش کردند وهمچنین از سرایت آتش به ساختمان های مجاور جلوگیری به عمل آوردند.

معاون عملیات منطقه 5 آتش نشانی در پایان خاطر نشان کرد: خوشبختانه در این حادثه به هیچکس آسیبی نرسید و کارشناسان منطقه پنج عملیات این سازمان نیز به بررسی علت آن پرداختند.(پایگاه خبری 125)

 
اولین موافق باشید.
اولین مخالف باشید.
تصویر امنیتی
کد فوق را در فیلد زیر را وارد نمایید
نمایش 0 نظر
مرتب سازی براساس

اولین نظر دهنده باشید تلاش چهار گروه از آتش نشانان برای مهار آتش سوزی در یک ساختمان متروکه

آخرین اخبار

انجمن سلامت ، ایمنی و محیط زیست

پر بازدیدترین اخبار

پرتال اطلاع رسانی سلامت، ایمنی و محیط زیست

مشروح اخبار و مقالات سلامت،ایمنی و محیط زیست

تماس با ما

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به پرتال اطلاع رسانی سلامت، ایمنی و محیط زیست می باشد