انبار لوازم یدکی خودرو در جاده خاوران طعمه حریق شد

آتش سوزی انبار لوازم یدکی خودرو در جاده خاوران خسارت مالی هنگفتی بر جای گذاشت.

کد : 10416
تاریخ انتشار : يکشنبه 4 مهر 1395
print
نظرات : 0
بازدید : 50

همزمان با اعلام آتش سوزی در یك سوله مملو از اجناس یدكی خودرو توسط شهروندان به سامانه 125، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران ساعت 18:37 دقیقه شب گذشته بی درنگ ایستگاههای 66 و 63 به همراه دو دستگاه تانكر آب و کامیونت خاور حامل دستگاه تنفسی را روانه شرق به غرب جاده خاوران، بعداز شهرک قیامدشت كرد.

پرویز نجاریان افسر آماده منطقه 8 عمیات آتش نشانی تهران كه به اتفاق نیروهای آتش نشانی درمحل حادثه حضور یافته بون کرد، بیا: دراین انبار که بالغ بر 400 متر مربع وسعت داشت انواع لوازم یدکی خودرو در مقدار و حجم بسیار زیاد در كنار هم چیده شده بود ونگهداری می‌شد.

وی افزود: این سوله بعداز اتمام ساعت كار و تعطیلی این مکان، به دلیل نامعلومی دچار آتش سوزی شد و در حال سرایت به سوله های مجاور بود.

نجاریان تصریح کرد: آتش نشانان بلافاصله پس از تقسیم شدن به سه گروه و باز كردن قفل درب سوله با كشیدن لوله های آبدهی از سه جهت به مقابله با این آتش سوزی پرداختند که طولی نكشید شعله های آتش توسط آتش نشانان کنترل شد و آتش سوزی بدون وارد کردن خسارت به ساختمان های مجاور، در داخل همان سوله خاموش شد.

این افسر آماده آتش نشانی با اشاره به اینكه این حادثه خوشبختانه خسارت جانی به دنبال نداشت، تصریح کرد: علت بروز این آتش سوزی و همچنین برآورد میزان خسارات وارده توسط كارشناسان آتش نشانی منطقه در دست بررسی است.(پایگاه خبری 125)

 
اولین موافق باشید.
اولین مخالف باشید.
تصویر امنیتی
کد فوق را در فیلد زیر را وارد نمایید
نمایش 0 نظر
مرتب سازی براساس

اولین نظر دهنده باشید انبار لوازم یدکی خودرو در جاده خاوران طعمه حریق شد

آخرین اخبار

انجمن سلامت ، ایمنی و محیط زیست

پر بازدیدترین اخبار

پرتال اطلاع رسانی سلامت، ایمنی و محیط زیست

مشروح اخبار و مقالات سلامت،ایمنی و محیط زیست

تماس با ما

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به پرتال اطلاع رسانی سلامت، ایمنی و محیط زیست می باشد