14 کشته و مصدوم بر اثر واژگونی سرویس کارکنان در البرز

مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی کرج اعلام کرد که براثر واژگونی یک دستگاه اتوبوس در بزرگراه تهران - کرج صبح سه شنبه یک نفر کشته و 13 نفر مصدوم شدند.

کد : 10367
تاریخ انتشار : سه شنبه 30 شهريور 1395
print
نظرات : 0
بازدید : 30

سیدجواد موسوی اضافه کرد: این حادثه ساعت 6:10 صبح امروز درخط جنوبی بزرگراه تهران - کرج و در محدوده پل شهرک خاتم استان البرز درپی برخورد یک دستگاه اتوبوس و یک دستگاه مینی بوس رخ داد که منجر به واژگونی اتوبوس شد.

وی اظهار داشت: همه مصدومان و جسد کشته شده این حادثه توسط ماموران آتش نشانی کرج از داخل اتوبوس بیرون آورده شد و سپس با آمبولانس های مرکز فوریت های پزشکی استان البرز به بیمارستان ها انتقال یافتند.

وی در تشریح بیشتر حادثه بیان داشت:بررسی های اولیه نشان داد که اتوبوس حامل کارکنان یکی از شرکت های خودروسازی بود که ازعقب با یک دستگاه مینی بوس برخورد کرد و واژگون شد.

موسوی افزود: علت دقیق حادثه توسط ماموران پلیس راه در دست بررسی است.

وضعیت مصدومان وخیم نیست

رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان البرز اعلام کرد: وضعیت مصدومان اتوبوس واژگون شده در بزرگراه تهران - کرج وخیم نیست.

دکتر مهرداد بابایی اضافه کرد: در این حادثه که صبح سه شنبه در خط جنوبی بزرگراه تهران - کرج و در محدوده شهرک خاتم البرز رخ داد، 13 نفر مصدوم شدند و یک نفر جان خود را از دست داد.

وی بیان داشت: طبق بررسی ها، بیشتر مصدومان از ناحیه دست و پا دچار آسیب شده اند که برای انتقال آنان به مراکز بیمارستانی یک دستگاه اتوبوس آمبولانس وهشت دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شد.

رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان البرز خاطرنشان کرد: مصدومان این حادثه به بیمارستان های شهید مدنی و شهید باهنر کرج انتقال یافتند.

استان البرز دارای یک هزارو 450 کیلومتر آزاد راه ، بزرگراه و راه اصلی و فرعی است ماهانه بیش از 80 نفر در راه های این استان مصدوم و تعدادی کشته می شوند.

شب گذشته (دوشنبه شب) نیز در یک حادثه رانندگی هشت نفر در آزاد راه کرج - قزوین مجروح شدند.(ایرنا)

 
اولین موافق باشید.
اولین مخالف باشید.
تصویر امنیتی
کد فوق را در فیلد زیر را وارد نمایید
نمایش 0 نظر
مرتب سازی براساس

اولین نظر دهنده باشید 14 کشته و مصدوم بر اثر واژگونی سرویس کارکنان در البرز

آخرین اخبار

پر بازدیدترین اخبار

پرتال اطلاع رسانی سلامت، ایمنی و محیط زیست

مشروح اخبار و مقالات سلامت،ایمنی و محیط زیست

تماس با ما

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به پرتال اطلاع رسانی سلامت، ایمنی و محیط زیست می باشد