آتش سوزی خودرو سواری در پارکینگ مجتمع مسکونی

آتش سوزی خودرو سواری در پارکینگ ساختمان مسکونی از سوی آتش نشانان مهار و خاموش شد.

کد : 10116
تاریخ انتشار : پنجشنبه 25 شهريور 1395
print
نظرات : 0
بازدید : 29

پس از اطلاع رسانی این حادثه به سامانه 125 از سوی ساکنان یک ساختمان مسکونی، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران به سرعت آتش نشانان ایستگاه 36 را ساعت 6:00 صبح دیروز به خیابان لویزان، خیابان شهید شعبانلو رهسپار کرد.

حسین برزگر فرمانده آتش نشانان اعزامی به محل حادثه، در مورد این حادثه بیان کرد: در پارکینگ یک ساختمان مسکونی پنج طبقه، یک دستگاه خودرو سواری پژو 206 از قسمت موتور آتش گرفته و دود ناشی از آتش سوزی همه قسمت های ساختمان را در بر گرفته بود.

وی با بیان اینکه آتش سوزی به سرعت در حال گسترش و سرایت به قسمت های دیگر پارکینگ بود، افزود: نیروهای عملیاتی بی درنگ به دو گروه تقسیم شدند که گروه اول جریان برق و گاز ساختمان را قطع کردند و با استفاده از تجهیزات ویژه و لوله های آبرسانی خود را به کانون آتش سوزی رساندند و مشغول مهار شعله های آتش شدند.

این فرمانده آتش نشانی در ادامه گفت : همزمان گروه دیگری از آتش نشانان با بکارگیری تجهیزات تنفسی وارد راهروها و طبقات بالایی ساختمان شدند که خوشبختانه پس از جستجو مشخص شد هیچ کس در ساختمان محبوس نشده است.

برزگر خاطرنشان کرد: آتش نشانان پس از خاموش کردن کامل آتش سوزی خودرو سواری و ایمن سازی، محل حادثه را تحویل مدیریت ساختمان دادند و مأموریت خود را به پایان رساندند.

گفتنی است؛ علت بروز این آتش سوزی از سوی کارشناسان منطقه سه عملیات سازمان آتش نشانی تهران در حال بررسی است.(پایگاه خبری 125)

 
اولین موافق باشید.
اولین مخالف باشید.
تصویر امنیتی
کد فوق را در فیلد زیر را وارد نمایید
نمایش 0 نظر
مرتب سازی براساس

اولین نظر دهنده باشید آتش سوزی خودرو سواری در پارکینگ مجتمع مسکونی

آخرین اخبار

پر بازدیدترین اخبار

پرتال اطلاع رسانی سلامت، ایمنی و محیط زیست

مشروح اخبار و مقالات سلامت،ایمنی و محیط زیست

تماس با ما

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به پرتال اطلاع رسانی سلامت، ایمنی و محیط زیست می باشد