هزاران درخت منطقه 22 درآستانه خشک شدن و نابودی

رئیس کمیته فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران گفت: شرکت آب و فاضلاب با هدف وصول مطالبات معوقه خود از شهرداری منطقه 22، آبرسانی به هزاران اصله درخت موجود در محدوده چیتگر را قطع کرده که این اقدام موجب خشک شدن و نابودی درختان و فضای سبز منطقه می شود.

کد : 10106
تاریخ انتشار : چهارشنبه 24 شهريور 1395
print
نظرات : 0
بازدید : 26

مجتبی شاکری در دویست و نود و یکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه نباید برای تامین مطالبات خود محیط زیست شهری را نابود کنیم اضافه کرد: با توجه به مطالبات زیاد و معوقه شهرداری تهران از دولت های گذشته، قطع شبکه آبرسانی به درختان بوستان چیتگر و منطقه 22 اقدامی غیرمنطقی است.

« ابوالقاسم مولایی شهردار منطقه 22 تهران نیز دراین خصوص بیان کرد: آب موردنیاز برای آبیاری درختان بوستان چیتگر و محدوده منطقه 22 از سد کرج(خطوط انتقال آب) تامین می شود که شرکت آبفا به دلیل بدهی های معوقه شهرداری تهران، آبرسانی به این منطقه را قطع کرده است».

وی در ادامه تذکر خود با اشاره به اینکه یکشنبه هفته آینده از پلاک معبری در منطقه شش تهران به نام مرحوم «جرج جرداق» رونمایی می شود، گفت: جرداق نویسنده مسیحی، لبنانی تبار و خالق کتاب «الامام علی صوت العدالة الانسانیه» است.

شاکری گفت: این معبر در منطقه شش خیابان شهید نجات اللهی و نزدیک ساختمان سفارت لبنان قرار دارد.

وی با بیان اینکه به واسطه این نامگذاری ها برای معابر شهر هویت سازی می شود، از اعضای شورای شهر دعوت کرد در مراسم رونمایی از این پلاک حضور یابند.(ایرنا)

 
اولین موافق باشید.
اولین مخالف باشید.
تصویر امنیتی
کد فوق را در فیلد زیر را وارد نمایید
نمایش 0 نظر
مرتب سازی براساس

اولین نظر دهنده باشید هزاران درخت منطقه 22 درآستانه خشک شدن و نابودی

آخرین اخبار

پر بازدیدترین اخبار

پرتال اطلاع رسانی سلامت، ایمنی و محیط زیست

مشروح اخبار و مقالات سلامت،ایمنی و محیط زیست

تماس با ما

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به پرتال اطلاع رسانی سلامت، ایمنی و محیط زیست می باشد