آتش سوزی گسترده در یکی از جزایر یونان

رسانه های خبری یونان روز یکشنبه به نقل از اداره آتش نشانی این کشور گزارش دادند: آتش سوزی مهیبی در جزیره 'تاسوس' روی داده و خسارات فراوانی به این منطقه وارد کرده است.

کد : 10081
تاریخ انتشار : دوشنبه 22 شهريور 1395
print
نظرات : 0
بازدید : 51

بر اساس گزارش رسانه های خبری یونان از جزیره تاسوس واقع در جنوب غربی یونان، آتش سوزی گسترده در جنگل های این منطقه ادامه دارد و تا کنون چند روستا طمعه حریق شده اند.

خبرگزاری رسمی یونان (آنا) نیز از این جزیره گزارش داد: مناطق کشاورزی و جنگلی مهمی در این جزیره دچار حریق شده است و تا کنون به رغم تلاش های فراوان نیروهای آتش نشانی، این آتش سوزی همچنان ادامه دارد.

اداره آتش نشانی یونان اعلام کرد: در حال حاضر تعداد 9 فروند هواپیمای ویژه اطفای حریق، دو فروند بالگرد، 60 خودوری آتش نشانی و تعداد زیادی نیروی داوطلب برای مهار و خاموش کردن این حریق تلاش می کنند.

این اداره افزود: با اقدامات سریع، ساکنان روستاهای این جزیره که در محاصره آتش قرار گرفته بودند،به موقع به جای امنی منتقل شدند و یک معبد نیز در این منطقه به موقع تخلیه شد.

براساس گزارش خبرگزاری رسمی یونان: وزیران کشاورزی و توسعه و قائم مقام وزیر حفاظت شهروندان با یک هواپیمای نیروی هوایی این کشور از بالا بر روند عملیات اطفای حریق و امداد و نجات نظارت دارند و قرار است امشب با حضور مقامات ملی و منطقه ای جلسه ای اضطراری تشکیل شود.(ایرنا)

 
اولین موافق باشید.
اولین مخالف باشید.
تصویر امنیتی
کد فوق را در فیلد زیر را وارد نمایید
نمایش 0 نظر
مرتب سازی براساس

اولین نظر دهنده باشید آتش سوزی گسترده در یکی از جزایر یونان

آخرین اخبار

انجمن سلامت ، ایمنی و محیط زیست

پر بازدیدترین اخبار

پرتال اطلاع رسانی سلامت، ایمنی و محیط زیست

مشروح اخبار و مقالات سلامت،ایمنی و محیط زیست

تماس با ما

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به پرتال اطلاع رسانی سلامت، ایمنی و محیط زیست می باشد