راه‌اندازی آزمایشی سامانه تایید صلاحیت مسئولین ایمنی تهران

رئیس هیئت مدیره کانون مسئولین ایمنی و بهداشت کار استان تهران از راه اندازی سامانه تایید صلاحیت مسئولین ایمنی خبر داد.
کد : 10002
تاریخ انتشار : يکشنبه 14 شهريور 1395
print
نظرات : 0
بازدید : 142

 راه‌اندازی آزمایشی سامانه تایید صلاحیت مسئولین ایمنی تهران

«محمد گنجی کیا» با بیان اینکه، اولین قدم اجرایی در خصوص تاسیس سازمان نظام مهندسی ایمنی و بهداشت کار کشور برداشته شد، اظهار داشت: سامانه تایید صلاحیت مسئولین ایمنی (ISAAP.IR) با همکاری اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی و کانون مسئولین ایمنی و بهداشت کار استان تهران از امروز به صورت رسمی راه اندازی و آماده پذیرش متقاضیان است. گنجی کیا افزود: سامانه فوق به صورت پایلوت در استان تهران عملیاتی خواهد شد و سپس فرایند اجرایی شدن آن در کل کشور انجام می گیرد.

رئیس هیئت مدیره کانون مسئولین ایمنی و بهداشت کار استان تهران «تجمیع و تکمیل بانک اطلاعاتی» و «پایش عملکرد» کارشناسان ایمنی و بهداشت را از مزیت‌های اصلی این سامانه دانست و گفت: می‌توان از این سامانه به عنوان اولین قدم اجرایی در خصوص تاسیس سازمان نظام مهندسی ایمنی و بهداشت کار کشور نام برد. گنجی کیا در خصوص در خصوص مراحل ثبت نام ، تشکیل پرونده و تایید و رد اعتراض در این سامانه، گفت: فرایند کار در این خصوص کاملا به صورت برخط انجام می گیرد و نیازی به حضور فرد در ادارات کار و یا انجمن های صنفی نیست.

رئیس هیئت مدیره کانون مسئولین ایمنی و بهداشت کار استان تهران در پایان از عقد تفاهم نامه ایی 3 ساله فی مابین اداره کل بازرسی کار وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی، اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان تهران، کانون انجمن های سراسری مسئولین ایمنی حفاظت فنی و بهداشت کار و کانون مسئولین ایمنی و بهداشت کار استان تهران جهت واگذاری این فرایند به انجمن های مسئولین ایمنی سراسر کشور خبر دادند. (ایلنا)

برجسب ها : اخبار ایمنی
 
اولین موافق باشید.
اولین مخالف باشید.
تصویر امنیتی
کد فوق را در فیلد زیر را وارد نمایید
نمایش 0 نظر
مرتب سازی براساس

اولین نظر دهنده باشید راه‌اندازی آزمایشی سامانه تایید صلاحیت مسئولین ایمنی تهران

آخرین اخبار

پر بازدیدترین اخبار

پرتال اطلاع رسانی سلامت، ایمنی و محیط زیست

مشروح اخبار و مقالات سلامت،ایمنی و محیط زیست

تماس با ما

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به پرتال اطلاع رسانی سلامت، ایمنی و محیط زیست می باشد